3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hundested. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Hundested er der to nye boliger tilgængelige på markedet. Første bolig er villaen på Udsigtsvej 2A. Denne rummelige villa tilbyder 195 m² fordelt på 5 værelser. På en grund på 711 m², er der plads til hele familien. Ejendommen er sat til salg for 7.900.000 kr.
Den anden ejendom er et rækkehus på Kattegat Strandhave 12. Dette hus er på 105 m² og har 4 værelser. Beboerne har en imponerende grund at nyde, hele 10.380 m² omkring huset. Prisen for denne ejendom er fastsat til 3.650.000 kr. Begge boliger repræsenterer unikke muligheder i Hundested.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.