3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hundested. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Hundested er to af de seneste boliger, der er blevet sat til salg, villaerne på St Karlsmindevej 118 og Valdemar Poulsensvej 6.
St Karlsmindevej 118 byder på et rummeligt hjem med 207 kvadratmeter fordelt på 5 værelser. Med en stor grund på 6.033 kvadratmeter er der rig mulighed for at nyde udendørslivet.
Den anden bolig på Valdemar Poulsensvej 6 tilbyder en mere kompakt løsning på 97 kvadratmeter og 3 værelser. Grunden her er på 788 kvadratmeter og villaen er prissat til 2.095.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.