Kærgården til 10 kr. og Spier PS vin til 39 kr. i Hundested - Se de bedste lokale tilbud

dato

Vi har gennemgået denne uges tilbudsaviser fra dagligvarebutikker i Hundested og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Coop365, DagliBrugsen, Meny, Netto, og Rema 1000.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Coop365: Kærgården til kun 10 kr.

Coop365 har et godt tilbud på Kærgården til kun 10 kr. for 200 g. Du kan maksimalt købe 3 pakker pr. kunde. Tilbuddet er gældende fra torsdag den 10. april til lørdag den 19. april.

DagliBrugsen: Spier PS vin til 39 kr.

Hos DagliBrugsen kan du få Spier PS vin til en skarp pris af 39 kr. for en flaske på 75 cl. Tilbuddet gælder fra fredag den 11. april til onsdag den 16. april.

Meny: Lurpak Smørbar til 12 kr.

Meny tilbyder Lurpak Smørbar i flere varianter til kun 12 kr. pr. stk. med en vægt på 200 g. Der er en begrænsning på 4 stk. pr. kunde pr. dag. Tilbuddet gælder fra fredag den 11. april til lørdag den 19. april.

Netto: Faxekondi eller Pepsi Max til 9 kr.

Netto har et godt tilbud på Faxekondi eller Pepsi Max sodavand til kun 9 kr. + pant for 1,5 liter. Du kan maksimalt købe 12 stk. pr. variant pr. kunde pr. dag. Tilbuddet er gældende fra lørdag den 12. april til fredag den 18. april.

Rema 1000: Skumfidus eller Toms Skildpadde islagkage til 39 kr.

Rema 1000 tilbyder Skumfidus eller Toms Skildpadde islagkage til kun 39 kr. pr. stk. Tilbuddet er gældende fra torsdag den 10. april til lørdag den 19. april. Bemærk, at kun enkelte butikker har åbent i påsken.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.