3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hundested. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de nyere boliger i Hundested finder vi fritidshuset på Abildgården 17. Til en pris på 2.795.000 kr. tilbyder denne charmerende ejendom 68 kvadratmeter fordelt på 4 rum. Grundens størrelse er 2.148 kvadratmeter og giver mulighed for masser af udendørs udfoldelse.
En anden spændende mulighed i Hundested er fritidshuset på Sommerfugledalen 8. Det er til salg for 2.395.000 kr. og byder på 72 kvadratmeter med ligeledes 4 rum. Ejendommen har en grund på 1.635 kvadratmeter, som giver rig mulighed for at nyde det udendørs liv.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.